2017_iKid

V tomto školskom roku sa konal už 5. ročník celoslovenskej súťaže iKid. Naša škola sa do tohto projektu opäť zapojila a vytvorila dva tímy. Žiaci, ktorí sa zúčastnili programu iKid Slovensko pracovali počas 6 mesiacov na svojich navrhnutých projektoch a mohli sa tak sami presvedčiť, že pripraviť dobrý projekt nie je vôbec jednoduché. Pod vedením učiteľov a mentorov z biznis prostredia napredovali a vymýšľali, ako bude ich finálny projekt vyzerať. A čo vymysleli? Tím Fitflashk prináša fľašu, ktorá zabezpečí aby ste už viac nezabúdali na dôležitú vec, ako je dodržiavanie pitného režimu. Tím MULTISCOOTER dáva kolobežkovaniu nový rozmer. S touto kolobežkou už nemusíte viac vláčiť ťažké tašky a batohy. Batoh si vložíte do košíka a pohodlne sa odveziete bez toho, aby vás bolel chrbát. Tím MULTISCOOTER postúpil do finále, ktoré sa konalo 25.5. 2017 v Bratislave, kde pred štvorčlennou porotou odborníkov odprezentovali svoj produkt spolu s ďalšími 12 tímami z celého Slovenska.