Superkarta-Superškola

Sme prvá škola, ktorá rozbieha vlastný vernostný systém. Vďaka vernostnej karte budete môcť nakupovať u viac ako stovky partnerov tovary a služby s výraznými zľavami, čím ušetríte nemálo peňazí… zároveň podporíte našu školu a projekt rekonštrukcie a revitalizácie športovísk a areálu školy… Ak chcete pomôcť a šetriť, kúpte si za 5,–€ vernostnú kartu v hociktorý pracovný deň na vrátnici školy… Zároveň hľadáme ďalších partnerov z celých Košíc a okolia, ktorí poskytujú služby alebo majú obchodné prevádzky k zapojeniu sa do nášho vernostného systému ktorý je pre všetky tri strany veľkým prínosom /držiteľ karty čerpá zľavy, partner – poskytovateľ má viac klientov – škola získa prostriedky na rekonštrukciu areálu/… Okrem množstva iných sa na vás tešia napríklad Adesso, Kinekus, Amorova cukráreň, Horvi´s Gym, Interiérové ihrisko Jaymo, Reštaurácia Subway v Auparku, predajne s detským oblečením, autoservisy, kaderníctva, kvetinárstva a mnohí ďalší **Viac info a zoznam prevádzok od 15.12.2015 na www.zsjenisejska.sk v samostatnej sekcii „SUPERKARTA“.

leták_Superškola_Superkarta - (jpg), Partnerské_prevádzky_k_15.12.2015 - (pdf),