Veľkolepé oslavy "40"

Už teraz sa môžete tešiť na množstvo podujatí, ktoré sme pre našich žiakov, ich rodičov, širokú verejnosť, bývalých a súčasných zamestnancov, ale aj pre bývalých žiakov či hostí pripravili pri príležitosti osláv 40. výročia školy.

Okrem nášho zámeru pripraviť atraktívne a zmysluplné aktivity, našim ďalším cieľom je vďaka týmto podujatiam získať finančné prostriedky na rekonštrukciu areálu školy, výstavbu multifunkčného ihriska a revitalizáciu existujúcich športovísk.

Aby sa nám naše ciele podarilo naplniť, budeme vďační za akúkoľvek pomoc pri príprave, propagácii a realizácii nižšie uvedených podujatí. Hľadáme preto sponzorov, reklamných partnerov, darcov, dobrých ľudí ktorí nám poukážu 2% z dane FO a PO, či poskytnú rôzne služby spojené s propagáciou, tlačou, reklamným priestorom a podobne. V prípade ochoty akokoľvek pomôcť nás kontaktujte na riaditel@zsjenisejska.sk . Recipročne vám poskytneme lukratívny priestor v rámci masívnej mediálnej kampane spojenej s propagáciou podujatí.

Počas prvého májového týždňa sa môžete tešiť na nasledovné podujatia osláv 40. výročia školy:

2. máj 2016 * 9.00 hod. * Deň Jozefa Urbana ZŠ Jozefa Urbana * aktivity pre žiakov školy, zamerané na život, dielo a tvorbu Jozefa Urbana, ktorého meno nesie naša škola v čestnom názve

3. máj 2016 * 16.30 hod. * Slávnostná akadémia pre rodičov žiakov KS Jazero * kultúrny program zložený z vystúpení a prezentácií talentovaných žiakov školy určený pre rodičov žiakov

4. máj 2016 * 16.30 hod. * Slávnostná akadémia pre hostí a zamestnancov školy KS Jazero * kultúrny program zložený z vystúpení a prezentácií talentovaných žiakov školy určený pre pozvaných hostí, súčasných a bývalých zamestnancov školy

5. máj 2016 * 16.30 hod. * benefičný koncert Happy birthday, Jenisejská Angels arena Košice * Dara Rolins, Dominika Mirgová, Rakby, Laci Strike, Andrej Bičan… vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?…

5. máj 2016 * 19.30 hod. * benefičný koncert Všetko najlepšie, Jenisejská Angels arena Košice * Dara Rolins, Fragile, Katka Knechtová, Kristína, Peter Cmorík, Marián Čekovský, Andrej Bičan vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?…

7. máj 2016 * 9.30 hod. * JenisejFest areál ZŠ Jozefa Urbana na Jenisejskej ulici v Košciach * školský festival pre širokú verejnosť so skvelým pódiovým programom, množstvom sprievodných atrakcií, nafukovadiel, hier, súťaží a zábavy

7. máj 2016 * 15.30 hod. * Megastretko budova ZŠ Jozefa Urbana na Jenisejskej ulici v Košiciach * ďalšie veľké stretnutie všetkých absolventov školy od roku 1976 až do roku 2015… skvelá zábava, občerstvenie, listovanie v kronikách a starých fotkách, stretnutie s bývalými aj súčasnými učiteľmi, množstvo spomienok a príjemných zážitkov /už teraz dajte vedieť svojim bývalým spolužiakom /bude vytvorená aj udalosť/

ZSJU_beneficny_koncert_Happy birthday, Jenisejska - (jpg), ZSJU_benefičný_koncert_Všetko najlepšie, Jenisejská - (jpg), ZSJU_Jenisejska_oslavy_40 - (png),