Zbierame starý papier

V termíne od pondelka 22. marca do piatka 26.marca v čase od 7.00 do 8.00 a okrem piatka aj od 14.00 do 16.00 prebieha zber papiera. Okrem toho, ze pomáhame prírode, pomáhame i našej škole, pretože za utržené peniažky kúpime nové pomôcky alebo iné potrebné veci. Pre troch najlepších jednotlivcov, ktorí donesú najviac papiera, sú pripravené hodnotné vecné ceny, ako MP3 prehrávače, knihy, či spoločenské hry. Pre víťaznú triedu sú pripravené tiež vecné ceny a tradičný deň voľna na realizáciu exkurzie alebo výletu. No a aby mali šancu všetci, za každých odovzdaných 15 kg získate jeden tobmolový lístok. Po ukončení zberu vyžrebujeme 15 pekných cien, ako sú knihy, USB kľúče, hry, reklamné predmety s logom školy a iné. Tak neváhajte a zbierajte…

zber papiera_leták - (doc),